بیوگرافی خواننده ها

پنجشنبه 27 آبان 1395 01:55 ق.ظ

 

به زودی میتوانید از خزرموزیک 2 آهنگ فوق العاده دریافت کنید که یکی از آنها اثر استاد سیاوش قمیشی و دیگری کاری از سپهر خلسه میباشد

دانلود آهنگ جوونه از سیاوش قمیشی
دانلود آهنگ حرف دل از سپهر خلسه

بیوگرافی استاد سیاوش قمیشی:
سیاوش قمیشی (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۲۴ در دزفول خوزستان)، آهنگساز و خواننده سرشناس ایرانی مقیم لس آنجلس است.

بیوگرافی سپهر خلسه:
سپهر خلصه ۲۶ سالشه و یازده سال از عمرش رو تو کانادا بوده.

امیدواریم از دانلود بی دردسر لذت ببرید


برچسب ها: بیوگرافی ، خواننده ، ها ،
 

آموزش و پرورش خوزستان: اعتیاد باعث محروم شدن از تحصیل نمی‌شود

چهارشنبه 26 آبان 1395 09:39 ب.ظ

 

اعتیاد باعث محروم شدن از تحصیل نمی‌شود

 • اعتیاد باعث محروم شدن از تحصیل نمی‌شود

  رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش خوزستان با بیان اینکه دانش‌آموزان دارای مشکل اعتیاد می‌توانند در کنار دیگر دانش‌آموزان تحصیل کنند و اعتیاد باعث محروم شدن از تحصیل نخواهد شد، برنامه‌های آموزش‌وپرورش برای غربالگری دانش‌آموزان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد را تشریح کرد.

  اباذر فاضل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، با اشاره به تشکیل کمپین یک میلیون امضا با شعار "من حافظ سلامت اجتماعی هستم"، اظهار کرد: این کمپین با همکاری و همت مجمع خیرین سلامت استان و مشارکت آموزش‌وپرورش به‌طور نمادین در یک مراسم در هنرستان فجر ناحیه سه اهواز، امروز راه‌اندازی شد.

  وی ادامه داد: قرار بر این است که این کمپین به دیگر مدارس استان گسترش داده شود که ان‌شاءالله به هدف جمع‌آوری یک میلیون امضا دست پیدا کنیم؛ کارت‌های شناسایی و فرم‌های عضویت نیز برای مشارکت در این کمپین در بین داوطلبان توزیع شده است.

  رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش خوزستان با اشاره به آغاز هفته مبارزه با مواد مخدر از 22 تا 28 آبان‌ماه، گفت: برای این هفته روزشمار تعریف و به تمام مدارس استان نیز بخشنامه ابلاغ شده است که برنامه‌های متنوعی در طول این هفته برگزار شود.

  فاضل‌پور در خصوص رویکرد آموزش‌وپرورش خوزستان برای شناسایی دانش‌آموزان دارای اعتیاد و شیوه تحصیل آن‌ها، اذعان داشت: دانش‌آموزان دارای مشکلات اعتیاد می‌توانند در کنار دیگر دانش‌آموزان تحصیل کنند و اعتیاد باعث محروم شدن از تحصیل نخواهد شد؛ برای تحصیل این دانش‌آموزان 2 روند وجود دارد.

  رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش خوزستان توضیح داد: مرحله اول شامل برخی مداخلات مختصر است که همواره مراکز مشاوره آموزش‌وپرورش برنامه‌هایی برای آن‌ها داشته‌اند و دانش‌آموزان و والدین در این مراکز حمایت‌های روانشناختی و معنوی می‌شوند.

  وی افزود: برای دانش‌آموزانی که اختلال مصرفی آن‌ها ثابت شود به غیر از مداخلات مشاوره‌ای،‌ ارجاع درمانی صورت می‌گیرد و با هماهنگی‌هایی که از پیش در سطح وزارتخانه‌های آموزش‌وپرورش، بهداشت و درمان، سازمان بهزیستی و قوه قضائیه و همچنین در استان‌ها صورت گرفته است، احیاناً اگر این دانش‌آموزان پس از شناسایی برای پروسه درمانی خود با مشکل مواجه شوند و یا خانواده‌ها محرومیت از تحصیل برای آن‌ها ایجاد کنند، همچنین از سوی خانواده و جامعه طرد شوند، این سازمان‌ها همکاری لازم را انجام می‌دهند و برای توانمندسازی آن‌ها حمایت‌های لازم صورت می‌گیرد.

  فاضل‌پور با اشاره به برنامه‌های آموزش‌وپرورش در هفته مبارزه با اعتیاد، بیان کرد: صبح امروز برنامه‌های متنوعی در سطح مدارس آغاز شد و آموزش‌وپرورش خوزستان در خصوص مراقبت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پنج مرحله برنامه‌ریزی انجام داده است؛ از سال گذشته وزارت آموزش‌وپرورش با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر به‌نوعی در راه‌اندازی کمپین و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی از خوزستان الگوگیری و در سراسر کشور همایش‌های متنوعی را برگزار می‌کند.

  رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش خوزستان ادامه داد: در طول سال تحصیلی براساس تفاهم‌نامه‌ای که میان وزارت آموزش‌وپرورش و ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور منعقد شده، کارگاه‌های آموزشی مختلفی برای دانش‌آموزان، والدین و همچنین معلمان برگزار می‌شود.

  فاضل‌پور درباره طرح‌های انجام‌شده در سطح دانش‌آموزان، گفت: این طرح‌ها در قالب چهارگانه در بحث آموزش‌ آسیب‌های اجتماعی، مهارت‌های زندگی، نظرسنجی از دانش‌آموزان و تهیه و توزیع منابع آموزشی شامل بروشور، کتابچه و ... برای بالا بردن سطح آگاهی کارکنان آموزش‌وپرورش در طول سال تحصیلی اجرا می‌شوند.

  وی تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف مثل جشنواره نوجوان سالم که در حال حاضر استان خوزستان حائز رتبه‌های قابل توجهی در این خصوص شده است و همچنین جشنواره‌هایی مانند طرح "همکاری خانه، مدرسه و دانش‌آموز" و طرح "توانمندسازی روانی و اجتماعی" که به‌صورت آزمایشی در حال انجام است، از برنامه‌هایی است که برای آگاهی‌بخشی به دانش‌آموزان اجرا می‌شود.

  فاضل‌پور ادامه داد: در مجموع آموزش‌وپرورش در تمام مناطق ازجمله دورترین مدارس سعی کرده است که برنامه‌های آموزشی و توانمندسازی متعددی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد در میان دانش‌آموزان اجرا کند.

  رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش خوزستان در خصوص شناسایی این دانش‌آموزان در مدارس، گفت: سال گذشته طرح شناسایی دانش‌آموزان دچار آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد به‌صورت آزمایشی انجام ‌شد ولی امسال این طرح به‌صورت فراگیر اجرا می‌شود و همچنین طرح مداخلات اجتماعی برای این دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

  وی با بیان اینکه دانش‌آموزان دارای مشکل اعتیاد در این طرح در 2 دسته کم‌خطر و پرخطر جای می‌گیرند، توضیح داد: اعتیاد نوع کم‌خطر در میان دانش‌آموزانی وجود دارد که بدسرپرست هستند اما در دسته دوم، دانش‌اموزان پر خطر افرادی هستند که به‌صورت رسمی اختلال مصرف داشته باشند؛ غربالگری برای این دانش‌آموزان انجام می‌شود.


برچسب ها: آموزش ، و ، پرورش ، خوزستان: ، اعتیاد ، باعث ، محروم ،
 

رئیس شورای فدراسیون روسیه وارد تهران شد

یکشنبه 23 آبان 1395 09:18 ب.ظ

 

رئیس شورای فدراسیون روسیه وارد تهران شد

 • رئیس شورای فدراسیون روسیه وارد تهران شد

  رئیس شورای فدراسیون روسیه به منظور گفت و گو با مقامات ارشد کشورمان و در صدر یک هیات پارلمانی عصر یکشنبه وارد تهران شد.

  به گزارش ایرنا، «والنتینا ماتویینکو» در این سفر دو روزه قرار است با رئیس جمهوری و وزیر خارجه ایران دیدار و گفت و گو کند.

  «ماکسیم سوسلو» وابسته مطبوعاتی سفارت روسیه در تهران گفت: «رئیس شورای فدراسیون روسیه در اولین دیدار خود شامگاه یکشنبه با «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار خواهد کرد.»

  سفر رئیس شورای فدراسیون نخستین برنامه مذاکرات بلندپایه ترین مقام روسیه پس از دیدار آذرماه سال گذشته «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری این کشور با حضرت آیت اله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حسن روحانی رئیس جمهوری و شرکت در نشست سران کشورهای گازی در تهران است.

  ماتویینکو پیش از آغاز این سفر به خبرنگارایرنا در مسکو گفت: «پیشبرد روابط پارلمانی، همکاری های دوجانبه و همچنین افزایش همگرایی در خاورمیانه به ویژه برای مبارزه با تروریسم ضدسوری در مذاکرات تهران مطرح می شود.»

  «ویکتور اوزروف» رئیس کمیسیون امنیت دفاعی شورای فدراسیون روسیه و شماری از مقام های پارلمانی و همچنین اعضای این شورا ماتویینکو را در سفر به ایران همراهی می کنند.

  اوزروف پیش از این سفر گفت: «افزایش روابط با جمهوری اسلامی از جمله مسائل مربوط به همکاری ها در عرصه انرژی هسته ای در مذاکرات تهران بررسی می شود.»

  «والنتینا ماتویینکو» 67 ساله رئیس شورای فدراسیون (مجلس سنا) از سیاستمداران بلندپایه روسیه به عنوان مقام سوم حاکمیت پس از رئیس جمهوری و نخست وزیر این کشور شناخته می شود.

  شورای فدراسیون روسیه به عنوان مجلس سنا یا علیا با 178 نماینده در کنار مجلس دوما (سفلی) با 450 نماینده پارلمان را تشکیل می دهند.


برچسب ها: رئیس ، شورای ، فدراسیون ، روسیه ، وارد ، تهران ، شد ،
 

دانلود آهنگ روزای ابری با صدای بابک جهانبخش

شنبه 22 آبان 1395 04:36 ب.ظ

 

آهنگ روزای ابری از بابک جهانبخش
دانلود آهنگ روزای ابری با صدای بابک جهانبخش
Downloade Ahange Jadide Babak Jahanbakhsh Be Name Rozhaye Abri

Babak Jahanbakhsh Rozhaye Abri آهنگ روزای ابری از بابک جهانبخش

بیوگرافی بابک جهانبخش:
بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش) زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان
بابک جهانبخش از خوانندگان موسیقی پاپ ایران.
شروع فعالیت هنری:
بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. و سپس به دنبال مدرک صدا گذاری موسیقی رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.
کنسرت‌ها:
بابک جهانبخش با برگزاری کنسرت‌های فراوانی در ایران و خارج از کشور تجربه بسیار خوبی در زمینه اجرای زنده دارد.
او همچنین سابقه حضور در جشنواره موسیقی فجر را دارد.
توضیحات بابک جهانبخش پیرامون این آهنگ:
یک آهنگ جدید و احساسى هم کار کردیم که حال و هواش بسیار مناسبِ این فصل با نام “روزاى ابرى” طى چند روز آینده قطعا منتشر میشه
که امیدوارم دوستش داشته باشید…
و همانطور که خدمتتون عرض کردم بصورت موازى هم ضبط ویدیو و هم تک آهنگ هاى جدید دیگرى رو هم پیش میبریم با فضاهاى متفاوت که به موقع اش حتما اعلام مى کنم…
تا یک ماه دیگه هم به امید خدا مجدد کنسرت ها شروع میشن و با کلى انرژى و اتفاق جدید که تو این مدت کلى براش برنامه ریزى کردیم در کنار حامیان و هواداران با معرفت هم در داخل ایران عزیزمون هم در خارج از کشور خواهیم بود…
امیدوارم که توضیحاتم کامل بوده باشه

روزای ابری از بابک جهانبخش


برچسب ها: دانلود ، آهنگ ، روزای ، ابری ، با ، صدای ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات